NCV1072P100G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NCV1072P100G
JLCPCB Part #
C897163
Package
DIP-7
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 100kHz 670V 68% 7.8V~8.6V Flyback Isolation DIP-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS