NCP803SN463D1T1G
MFR.Part #
NCP803SN463D1T1G
JLCPCB Part #
C892843
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+105℃ 1 1.2V~5.5V 140us 4.63V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs ROHS