NCP781BMN150TAG
MFR.Part #
NCP781BMN150TAG
JLCPCB Part #
C892841
Package
DFN-6(3.3x3.3)
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 100mA 150V 15V 27uA 4.7V@(100mA) 530uVrms 53dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive DFN-6(3.3x3.3) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS