NCP752BMX33TCG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NCP752BMX33TCG
JLCPCB Part #
C892835
Package
XDFN-6(1.5x1.5)
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 11.5uVrms 12uA 200mA 3.3V 5.5V 68dB@(1kHz) Fixed Positive Under Voltage Lockout、Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable、Short Circuit Protection XDFN-6(1.5x1.5) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS