NCP715SQ33T2G
MFR.Part #
NCP715SQ33T2G
JLCPCB Part #
C603774
Package
SC-88A-5(SC-70-5)
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 140uVrms 24V 3.3V 350mV@(50mA) 4.2uA 50mA 60dB@(100kHz) Fixed Positive Under Voltage Lockout、Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable SC-88A-5(SC-70-5) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS