NCP715SN33T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NCP715SN33T1G
JLCPCB Part #
C892745
Package
TSOP-5
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 140uVrms 230mV@(50mA) 24V 3.3V 50mA 60dB@(100kHz) Fixed Positive Under Voltage Lockout、Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable TSOP-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS