NCP699SN33T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NCP699SN33T1G
JLCPCB Part #
C145536
Package
TSOP-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 100uVrms 150mA 3.3V 340mV@(150mA) 40uA 50dB@(1kHz)、55dB@(120Hz) 6V Fixed Over Current Protection Positive TSOP-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS