NCP571SN10T1G
MFR.Part #
NCP571SN10T1G
JLCPCB Part #
C463352
Package
TSOP-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 12V 150mA 1V 4uA 650mV@(10mA) Fixed Over Current Protection、Enable、Thermal Shutdown Positive TSOP-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS