NCP551SN33T1G
MFR.Part #
NCP551SN33T1G
JLCPCB Part #
C58434
Package
TSOP-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 12V 130mV@(10mA) 150mA 3.3V 4uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive TSOP-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS