NCP502SQ33T2G
MFR.Part #
NCP502SQ33T2G
JLCPCB Part #
C892512
Package
SC-70-5
Description
-40℃~+85℃ 1 1.2V@(80mA) 12V 3.3V 40uA 55dB@(1kHz) 80mA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SC-70-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS