NCP308SN125T1G
MFR.Part #
NCP308SN125T1G
JLCPCB Part #
C892420
Package
TSOP-6-1.5mm
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.25V 1.6V~5.5V 300ms Active Low No Open Drain Voltage Monitor Yes TSOP-6-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS