NCP305LSQ49T1G
MFR.Part #
NCP305LSQ49T1G
JLCPCB Part #
C603690
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+125℃ 1 4.9V 900mV~10V Active Low Open-drain Voltage Detector SC-82AB Supervisor and Reset ICs ROHS