NCP305LSQ32T1G
MFR.Part #
NCP305LSQ32T1G
JLCPCB Part #
C892401
Package
SC-82AB-4
Description
-40℃~+125℃ 1 3.2V 60us 800mV~10V Active Low Open-drain Voltage Detector SC-82AB-4 Supervisor and Reset ICs ROHS