NCP305LSQ11T1G
MFR.Part #
NCP305LSQ11T1G
JLCPCB Part #
C892387
Package
SC-82AB-4
Description
-40℃~+125℃ 1 1.1V 900mV~10V Active Low Open-drain Voltage Detector SC-82AB-4 Supervisor and Reset ICs ROHS