NCP304LSQ38T1G
MFR.Part #
NCP304LSQ38T1G
JLCPCB Part #
C892379
Package
SC-82AB-4
Description
0℃~+125℃ 1 3.8V 800mV~10V Active Low Push-pull Voltage Detector SC-82AB-4 Supervisor and Reset ICs ROHS