NCP304LSQ23T1G
MFR.Part #
NCP304LSQ23T1G
JLCPCB Part #
C892371
Package
SC-82AB-4
Description
-40℃~+125℃ 1 2.3V 800mV~10V Active Low Push-pull Voltage monitor SC-82AB-4 Supervisor and Reset ICs ROHS