NCP304HSQ22T1G
MFR.Part #
NCP304HSQ22T1G
JLCPCB Part #
C892362
Package
SC-82AB-4
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 12us 2.156V~2.244V 2.2V Active Low Push-pull Voltage Detector SC-82AB-4 Supervisor and Reset ICs ROHS