NCP303LSN42T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NCP303LSN42T1G
JLCPCB Part #
C233709
Package
TSOP-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 4.2V 800mV~10V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor TSOP-5 Supervisor and Reset ICs ROHS