NCP303LSN39T1
MFR.Part #
NCP303LSN39T1
JLCPCB Part #
C3688164
Package
TSOP-5
Description
-40℃~+125℃ 1 3.9V 800mV~10V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor TSOP-5 Supervisor and Reset ICs