NCP303LSN18T1G
MFR.Part #
NCP303LSN18T1G
JLCPCB Part #
C233705
Package
TSOP-5
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 1.8V 800mV~10V Active Low No No Open Drain Voltage Detector TSOP-5 Supervisor and Reset ICs ROHS