NCP303LSN16T1G
MFR.Part #
NCP303LSN16T1G
JLCPCB Part #
C892351
Package
TSOP-5-1.5mm
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.6V 800mV~10V Active Low No No Open Drain Voltage Detector TSOP-5-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS