NCP302LSN49T1
MFR.Part #
NCP302LSN49T1
JLCPCB Part #
C3688576
Package
TSOP-5
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 4.9V 800mV~10V Active Low No No Push-pull Voltage Detector TSOP-5 Supervisor and Reset ICs