NCP302HSN27T1G
MFR.Part #
NCP302HSN27T1G
JLCPCB Part #
C457731
Package
TSOP-5-1.5mm
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 2.7V 250nA 800mV~10V Active High Push-pull Voltage Monitor TSOP-5-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS