NCP301LSN34T1G
MFR.Part #
NCP301LSN34T1G
JLCPCB Part #
C892326
Package
TSOP-5-1.5mm
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 3.4V 800mV~10V Active Low Open-drain Voltage Detector TSOP-5-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS