NCP301LSN33T1G
MFR.Part #
NCP301LSN33T1G
JLCPCB Part #
C603682
Package
TSOP-5-1.5mm
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 3.3V 800mV~10V Active Low Open-drain Voltage Detector TSOP-5-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS