NCP301LSN28T1G
MFR.Part #
NCP301LSN28T1G
JLCPCB Part #
C603681
Package
TSOP-5-1.5mm
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 2.8V 250nA 800mV~10V Active Low Open-drain Voltage monitor TSOP-5-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS