NCP300LSN47T1G
MFR.Part #
NCP300LSN47T1G
JLCPCB Part #
C892316
Package
TSOP-5-1.5mm
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 4.6V~10V 4.7V 5us Active Low Push-pull Voltage Detector TSOP-5-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS