NCP300HSN47T1G
MFR.Part #
NCP300HSN47T1G
JLCPCB Part #
C892310
Package
TSOP-5-1.5mm
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 4.7V 800mV~10V Active High Push-pull Voltage Detector TSOP-5-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS