NCP300HSN45T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NCP300HSN45T1G
JLCPCB Part #
C892309
Package
TSOP-5-1.5mm
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 4.5V 800mV~10V Active High Push-pull Voltage monitor TSOP-5-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS