NCP1271D100R2G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NCP1271D100R2G
JLCPCB Part #
C904432
Package
SOIC-7
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 100kHz 10V~20V 80% Flyback Isolation SOIC-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS