NCP1256BSN65T1G
MFR.Part #
NCP1256BSN65T1G
JLCPCB Part #
C603533
Package
TSOP-6
Description
-40℃~+125℃ 1 420uA 65kHz 8.3V~30V Flyback TSOP-6 DC-DC Converters ROHS