NCP12510BSN100T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NCP12510BSN100T1G
JLCPCB Part #
C435716
Package
TSOP-6
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 100kHz 8.9V~35V 80% Flyback Isolation Over Voltage Protection、Short Circuit Protection、Soft Start Secondary-Side Feedback TSOP-6 AC-DC Controllers and Regulators ROHS