NCP1244AD065R2G
MFR.Part #
NCP1244AD065R2G
JLCPCB Part #
C904419
Package
SOIC-7
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 65kHz 8.9V~28V 80% Flyback Isolation SOIC-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS