NCP1240AD100R2G
MFR.Part #
NCP1240AD100R2G
JLCPCB Part #
C904417
Package
SOIC-7
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 100kHz 80% 9.3V~28V Flyback Isolation SOIC-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS