NCP1239RD65R2G
MFR.Part #
NCP1239RD65R2G
JLCPCB Part #
C3093988
Package
SO-7IC
Description
65kHz 8.8V~35V 80% Flyback Isolation Over Voltage Protection、Over Current Protection、Short Circuit Protection、Over Temperature Protection SO-7IC AC-DC Controllers and Regulators ROHS