NCP1239ND65R2G
MFR.Part #
NCP1239ND65R2G
JLCPCB Part #
C904405
Package
SOIC-7
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 65kHz 8.8V~35V 80% Flyback Isolation SOIC-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS