NCP1239AD65R2G
MFR.Part #
NCP1239AD65R2G
JLCPCB Part #
C904395
Package
SOIC-7
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 65kHz 8.8V~35V 80% Flyback Isolation Over Voltage Protection、Under Voltage Protection、Over Current Protection、Short Circuit Protection、Over Temperature Protection Secondary-Side Feedback SOIC-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS