NCP1237AD65R2G
MFR.Part #
NCP1237AD65R2G
JLCPCB Part #
C905234
Package
SOIC-7
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 65kHz 80% 9.5V~28V Flyback Isolation SOIC-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS