NCP1234BD100R2G
MFR.Part #
NCP1234BD100R2G
JLCPCB Part #
C18553
Package
SOIC-7
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 100kHz 80% 9.5V~28V Flyback Isolation Over Voltage Protection、Over Current Protection、Soft Start、Over Temperature Protection Secondary-Side Feedback SOIC-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS