NCP1219BD100R2G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NCP1219BD100R2G
JLCPCB Part #
C603516
Package
SOIC-7
Description
-40℃~+125℃ 1 100kHz 9V~13.8V Flyback SOIC-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS