NCP11187A100PG
MFR.Part #
NCP11187A100PG
JLCPCB Part #
C3094714
Package
PDIP-7
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 100kHz 60W 7.8V~16V 80% 800V Flyback Isolation Over Voltage Protection、Over Current Protection、Short Circuit Protection、Over Temperature Protection PDIP-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS