NCP1077BBP130G
MFR.Part #
NCP1077BBP130G
JLCPCB Part #
C897146
Package
PDIP-8
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 130kHz 6.5V~20V 68% 700V Flyback Isolation PDIP-8 AC-DC Controllers and Regulators ROHS