NCP1076P100G
MFR.Part #
NCP1076P100G
JLCPCB Part #
C603462
Package
DIP-7
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 100kHz 6.3V~10V 69% 700V Flyback Isolation DIP-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS