NCP1076P065G
MFR.Part #
NCP1076P065G
JLCPCB Part #
C513003
Package
PDIP-7
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 6.3V~10V 65kHz 69% 700V Flyback Isolation Over Voltage Protection、Short Circuit Protection、Soft Start、Over Temperature Protection PDIP-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS