NCP10671BD100R2G
MFR.Part #
NCP10671BD100R2G
JLCPCB Part #
C904373
Package
SO-7
Description
-40℃~+125℃ 100kHz 700V 72% 7V~20V Flyback、Buck Isolation Over Voltage Protection、Short Circuit Protection、Soft Start、Over Temperature Protection SO-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS