NCP1015AP065G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NCP1015AP065G
JLCPCB Part #
C80091
Package
DIP-7
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 65kHz 67% 700V 8.5V~10V Flyback Isolation Short Circuit Protection、Soft Start、Over Temperature Protection DIP-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS