NCD57200DR2G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NCD57200DR2G
JLCPCB Part #
C904341
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 1.9A 13ns 2 2.3A 20V 380uA 8ns 90ns 90ns Half-Bridge IGBT Under Voltage Protection SOIC-8 Gate Drivers ROHS