NC7WZ14P6X-L22347
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NC7WZ14P6X-L22347
JLCPCB Part #
C5207816
Package
SC-70-6
Description
-40℃~+125℃ 1.4V~3.6V 1.65V~5.5V 1uA 2 2 32mA 32mA 4.9ns@5V,50pF 500mV~1.68V 7WZ Power shutdown protection、Noise suppression function Schmitt trigger SC-70-6 Inverters ROHS