NC7SZ32M5
MFR.Part #
NC7SZ32M5
JLCPCB Part #
C4468878
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 1.65V~5.5V 1.9ns@5V,50pF 2 2uA 32mA 32mA 7SZ Series OR Gate Overvoltage-tolerant input、Local shutdown mode SOT-23-5 Logic Gates ROHS