NC7SZ32FHX
MFR.Part #
NC7SZ32FHX
JLCPCB Part #
C895598
Package
MicroPak-2-6
Description
-40℃~+85℃ 1 1.65V~5.5V 2 2uA 32mA 32mA 4.4V 4.5ns@5V,50pF 550mV OR Gate Overvoltage-tolerant input、Local shutdown mode MicroPak-2-6 Logic Gates ROHS